Rodiče

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.

Sotva dokázali sedět, natož vstát. Pohled na silně opilou dvojici v parku v Loucké ulici, který se nabídl znojemským strážníkům minulou středu, byl opravdu otřesný. Celá situace byla o to smutnější, že žena a její partner s sebou měli miminko.

"Zmíněná dvojice se nacházela v silně opilém stavu u lavičky na zemi a v kočárku bylo roční dítě. U páru provedli strážníci dechovou zkoušku, muž nadýchal 3,1 promile a matka dítěte 2,95 promile alkoholu," sdělil Petr Hladký z městské policie.

Žena měla poraněnou hlavu, protože spadla. Ona i její partner tvrdili, že trpí epilepsií. Strážníci proto přivolali i záchranáře, kteří ji převezli na ošetření do nemocnice. Předtím se ale odehrálo pořádné drama.

Související obsah

Když žena dostala za úkol nadýchat do přístroje policistů, měla obrovský problém ho splnit. A její druh na tom byl ještě hůř. Ten výzvu policistů dokonce odmítl uposlechnout, za což se do něj žena pustila - nejprve slovně, pak i fyzicky.

"Jestli nebudeš spolupracovat, tak dostaneš facku, žes to ještě neviděl," hrozila. A jak řekla, tak udělala. Strážníci se ženu snažili mírnit. Když ale sáhli na kočárek s miminkem, vybuchla znovu. Plakala a hlídce vyhrožovala. "To jste neměli... Jestli mi ho vezmete, tak vás zabiju - přísahám!" zuřila.

Dítě nakonec bylo předáno úřednici ze znojemského oddělení sociálně-právní ochrany dětí, tento odbor bude řešit další postup. "Zjištěné skutečnosti byly předány i státní policii," upozornil Hladký.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz