SuperStar

Superfinále se blíží! S těmito hity soutěžící zabojují, postoupí jen tři

Superfinále se blíží! S těmito hity soutěžící zabojují, postoupí jen tři
Zdroj: facebook.com

Poslední finálové kolo SuperStar se blíží a už v neděli večer bude jasno, kteří tři soutěžící do něj postoupí. Zbývá jen pět zpěváků. Ti budou mít šanci získat přízeň diváků prostřednictvím celkem dvou písní - vystřihnou si vždy jeden starší a jeden novodobý hit.

V neděli večer startuje v pořadí čtvrté finálové kolo SuperStar 2018. Soutěžící tentokrát dostanou hned dva pokusy, aby získali přízeň diváků. Vystřihnou se totiž dva hity - jeden starší a jeden novější.

A budou se muset pořádně snažit, porota už totiž nemůže použít divokou kartu, která jí dává privilegium zachránit jednoho ze soutěžících před koncem v soutěži. Tuto možnost už porotci vyčerpali v minulém kole. Komu dali milost, se dočtete zde:

Související obsah

Prostor na chyby tudíž není. Teď víc než kdykoliv předtím navíc záleží na každém hlasu, kterým diváci mohou svého favorita podpořit. O vaši přízeň bojují Jakub Pružinský, Petr Borkovec, Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž.

Tyto hity od finálové pětky uslyšíte:

Jakub Pružinský

- Gladiator : Bonboniera
- James Arthur : Impossible


Petr Borkovec

- Janek Ledecký : Proklínám
- Adele : Rolling In The Deep

Tereza Anna Mašková

- Leonard Cohen : Hallelujah
- Bruno Mars : Uptown


Eliška Rusková

- Shakespears Sisters : Stay
- Christina Perri : A Thousand Years

Karmen Pál-Baláž

- Guns N' Roses : Sweet Child O' Mine
- Birdy : Wings

Kromě písní finálové pětky se diváci mohou těšit i na speciální vystoupení porotkyně Kataríny Knechtové. Čtvrté finálové kolo startuje v neděli ve 20:20 na Nově.

Co na účinkování v SuperStar a konec v soutěži říkají finalisté Adéla Kvitová a Bryan Gandola? Podívejte se na rozhovor:


 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz