Lebka

Muž v zemi našel lebku exmanžela své ženy s dírou po sekeře!

Muž v zemi našel lebku exmanžela své ženy s dírou po sekeře!
Zdroj: Policie ČR

Obrovský šok má za sebou Rus ze Sibiře, který při sázení brambor na zahradě v zemi objevil lidskou lebku. Jeho manželka přispěchala s okamžitým vysvětlením, které mu ovšem na klidu nepřidalo.

Partnerka totiž zděšenému manželovi oznámila, že se nemusí ničeho bát, že kosterní pozůstatky patří jejímu prvnímu manželovi, kterého před 20 lety zabila sekyrou a na místě pohřbila.

Šedesátiletá žena z vesnice Luzino v omském regionu následně svého současného muže poprosila, aby lebku znovu pohřbil, na vše zapomněl a nikomu nic neříkal, píše britský Daily Mail.

Jenže Rus se nejspíš bál, že by mohl skončit stejně jako jeho předchůdce a vše oznámil policii. Žena vypověděla, že svého prvního manžela zabila sekyrou před 21 lety poté, co přišel domů opilý a začal ji bít.

Související obsah

Poté tělo rozsekala a pohřbila na bramborovém políčku. Když se lidé začali po mrtvém muži shánět, namluvila jim, že prostě jednoho dne odešel do práce a už se nevrátil.

Část kostry našel v zahradě nynější manžel nejmenované ženy, další kosti později objevili policejní vyšetřovatelé. Soud do skončení vyšetřování ženě uložil domácí vězení, za úmyslné zabití jí momentálně hrozí 10 let vězení.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz