Balet

Dívenka ze stresu nemohla tančit, tatínek vše zachránil! VIDEO

Dívenka ze stresu nemohla tančit, tatínek vše zachránil! VIDEO
Zdroj: reprofoto

Krásným gestem překvapil obecenstvo tatínek, který se rozhodl podpořit svou dceru, když se při školním vystoupení zarazila. Dívka měla trému, a tak na pódium vylezl její otec a předvedl několik baletních figur s ní.

Někteří muži nechtějí na balet chodit ani do divadla, natož aby ho nacvičovali se svými dětmi. Ne tak otec tří potomků Marc Daniels, který na generálce recitálu své dcerky předvedl smysl pro humor i pro pohyb. Píše o tom portál Daily Mail.

Celé baletní vystoupení zachytilo na mobilní telefon hned několik diváků. Na záběrech je vidět šestice dívenek, které na pódium přivádí zřejmě dvě starší žačky. Jedna z učitelek drží Markovu dvouletou dceru za ruku, ani tak ale nezačne holčička tančit.

Až ve chvíli, kdy ze zákulisí přiběhne její tatínek s dalším dítětem v náručí, spadne z ní nervozita a směle se otáčí, zvedá nožky a uklání se. I Marc se snaží ze všech sil, aby předcvičoval správně a před velkým večerem malé baletky ještě více nezmátl.

"Bella byla hodně emocionální a potřebovala od tatínka obejmout. Přestože měla menší záchvat, můžu říct, že chtěla na pódiu zůstat, a tak jsem ji nechtěl odradit před prvním vystoupením tím, že bych ji nutil jít pryč," popsal Marc z kanadského Hamiltonu.

Související obsah

Dcerce prý pošeptal, že ji miluje a že je skvělá tanečnice. Poté se zeptal, zda by si zatančila s tatínkem, a ona přikývla. "Mnohokrát jsem s ní nacvičoval doma, takže to pro mě nebylo úplně neznámé," doplnil. Videa se teď šíří sociálními sítěmi jako lavina.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz