SuperStar

Překvapivé výsledky hlasování! Novou SuperStar mohla být Eliška

Překvapivé výsledky hlasování! Novou SuperStar mohla být Eliška
Zdroj: TV Nova

Vítězství Terezy Maškové v pěvecké show SuperStar 2018 bylo velmi těsné. Dokazují to odtajněné výsledky hlasování, ze kterých je patrné, že kdyby se ukončilo hlasování jen o chviličku dřív, finále by dopadlo úplně jinak.

Letošní finálová trojka pěvecké show SuperStar byla nezvykle silná. Do posledního kola se vůbec poprvé probojovaly tři brilantní zpěvačky a jak se ukazuje, jejich souboj byl opravdu vyrovnaný.

Misky vah se v průběhu večera střídavě přikláněly k někomu jinému. A nebýt faktu, že hlasování bylo rozděleno na dvě části, mohla vyhrát Eliška.

Po prvním ukončeném hlasování, kdy vypadla Karmen Pál-Baláž, totiž vedla nad Terezou Maškovou o zhruba procento hlasů. A kdyby soutěž v tu chvíli skončila, stala by se novou SuperStar. Jenže rozhodnout měla závěrečná píseň, kterou si dvě postupující finalistky vystřihly vzápětí. A po té si zajistila jasnou převahu právě Tereza Mašková.

Související obsah

Výsledky po 1. části hlasování

Eliška Rusková 39,6%
Tereza Mašková 38,7%
Karmen Pál-Baláž 21,7%

Výsledky za 2. část hlasování

Tereza Mašková 59,3%
Eliška Rusková 40,7%

CELKOVÉ VÝSLEDKY

Tereza Mašková 53,0%
Eliška Rusková 47,0%

Na jednotlivá vystoupení finalistek SuperStar se podívejte ZDE. Celý záznam finálového večera si můžete pustit na webu Nova Plus. Všechny dílu najdete na VOYO.

Na reakce finalistek po vyhlášení vítezky se podívejte zde:

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz