Slovensko

Mrtvou Silvii našli viset na vratech. Výsledky pitvy rodinu šokovaly!

Mrtvou Silvii našli viset na vratech. Výsledky pitvy rodinu šokovaly!
Zdroj: facebook

Policisté promluvili o hrozivé smrti čtyřicetileté Silvie, jejíž tělo našel manžel s dcerou viset ve Vel'kém Mederu na vratech garáže. Maminka dvou dětí měla zalepená ústa, svázané nohy i ruce a přes hlavu igelitovou tašku. Podle provedené pitvy si to udělala sama.

Tragickou smrt dvojnásobné maminky si nikdo nedokáže vysvětlit. Silvii oběšenou na vratech našel manžel s dcerkou v úterý po poledni. Ke zděšení rodiny pitva prokázala, že ženu nikdo nezavraždil, ale sáhla si na život sama, informuje pluska.sk.

"Pitva potvrdila, že šlo o sebevraždu," potvrdil švagr Silvie. "Všichni jsme z toho v šoku a nikdo neví, proč se rozhodla něco takového udělat. Nikdo si totiž na ní ničeho zvláštního nevšiml," dodal.

Švagr Silvie v současné době vykonává funkci starosty, předtím byl ale kriminalistický technik. "Několik sebevražd jsem zdokumentoval, takovou jsem ale nikdy nezažil," sdělil.  "Z výsledků pitvy vyplynulo, že cizí zavinění bylo vyloučené, ještě se ale vykonávají další znalecká zkoumání," uvedla mluvčí policie Martina Kredatusová.

Související obsah

Manžel se snažil Silvii ještě oživovat, už jí ale nedokázali pomoci ani přivolaní záchranáři. Místo neštěstí ohledal soudní lékař, policisté měli tušení, že by mohlo jít o velmi netradiční sebevraždu. Kriminalisté v domě, kde k tragédii došlo, pracovali až do večerních hodin. Silvie si nedávno s manželem otevřela kavárnu. Měla dvě děti.

lud, TN.cz

K tématu Slovensko

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz