Nehoda

Jedno auto, dvě minuty, dvě nehody. Černá sobota na silnicích

Sobota byla na silnicích tragická. Hned ráno zemřela po srážce s osobním autem mezi Hatěmi a Znojmem motorkářka a další tři lidé skončili v nemocnici.

Další nehoda se stala u Dolní Dobrouče na Orlickoústecku, kde pravděpodobně jedna řidička během dvou minut způsobila hned dvě nehody.

Podle svědků prý šestašedesátiletá řidička červeného peugeotu náhle vjela do protisměru a čelně sestřelila auto se čtyřmi dospělými a jedním šestiletým dítětem.

Právě tato řidička utrpěla velmi vážná zranění. Vrtulník s ní letěl do hradecké nemocnice. Naštěstí pětičlenná rodina vyvázla z nezaviněné nehody jen se škrábanci. A v šoku byl také další řidič o dvě minuty dřív. Zřejmě stejný červený peugeot jedoucí v protisměru ho vytlačil ze silnice. O obrubník pak zničil kolo přívěsného vozíku.

Související obsah

Ještě fatálnější důsledky měla ranní nehoda u obce Vrbovec nedaleko Znojma. Motorkářka svůj silný stroj zřejmě vůbec nešetřila. Podle svědků předjížděla jedno auto za druhým, jenže pak se čelně střetla s osobním autem.

"Motorkářku záchranáři oživovali dlouhé minuty, bohužel neúspěšně. Nárazem zničený osobák skončil v poli. Zůstaly v něm zaklíněné tři osoby," doplnil policejní mluvčí Pavel Šváb.

pez, Filip Pultar, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz