Střelba

V pražském parku se ozvala střelba! Opilí muži se hádali o ženu

Spor o ženu museli v neděli večer nakonec řešit i pražští policisté. Opilí muži se nejdříve pohádali, poté po sobě začali střílet plynovou pistolí. Jednoho lehce zraněného odvezli záchranáři do nemocnice.

Pražskými Riegrovými sady se v neděli kolem deváté hodiny večer rozlehla střelba. Na tísňovou linku volali vyděšení lidé, kteří netušili, co se děje, popisovali jen několik ran z pistole rychle za sebou.

Na místo proto podle agentury Aktu.cz vyrazili policisté s dlouhými zbraněmi. Muž, který střílel, byl ale naštěstí vyzbrojen jen plynovou pistolí. I přesto způsobil jinému muži lehké zranění, když mu vystřelil z blízkosti do obličeje.

"Lehce zraněného muže odvezli přivolaní záchranáři do nemocnice, poté skončil na policejní stanici, stejně jako druhý muž. Byli zadrženi za použití donucovacích prostředků," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

Podle informací Aktu.cz byli muži opilí, pohádali se o ženu. Konflikt vyvrcholil právě střelbou z plynové pistole, policisté celou věc nadále řeší. "Policisté případ vyšetřují pro podezření z výtržnictví," dodal Daněk.

epa, TN.cz

K tématu Střelba

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz