Křest

VIDEO: Šokovaní rodiče na křtu syna! Plakal, kněz mu vlepil facku

Francouzský kněz zřejmě ztratil při křtu malého chlapce trpělivost. Dítě celou dobu křičelo, když mu duchovní lil na hlavičku svěcenou vodu. Starší muž se ho nejdříve snažil uchlácholit, potom ho ale velkou silou uhodil do tváře.

Na sociální síti se objevilo video, které ukazuje šokující moment, kdy dal při křtu kněz plačícímu dítěti facku. Chlapečkovi se zřejmě obřad nelíbil a začal hystericky brečet, to se ale na křtech stává poměrně často, píše portál Daily Mirror.

Kněz, který už byl v pokročilém věku, se nejdříve snažil dítě utišit slovy. Na všem se navíc zpočátku domlouval s chlapcovými rodiči. "Je to záchvat, jenom záchvat. Poliju mu čelíčko, ano? A pak ho políbím, protože se zrovna stal křesťanem," říká duchovní.

Jenže chlapeček křičel dál, a tak kněz přitvrdil. "Umím řvát víc než ty. Uklidni se, uklidni se," snaží se ho uchlácholit. Pak ale najednou udeří dítě do tváře. To ale samozřejmě taky nepomůže a rozkřičí se ještě víc.

Související obsah

Šokovaná matka se zmůže jen na: "Pane, my ho nebijeme." Snaží se chlapce vykroutit z knězova sevření, ale nedaří se jí to. Nakonec zakročí muž, který je zřejmě otcem dítěte, a vytrhne ho do své náruče.

Co bylo dál, není jasné, ale komentující pod videem se shodují, že měl otec knězi také vlepit facku. To se ale zřejmě nestalo, muž na záběrech jedná sice ostře, ale s ohledem na funkci a věk duchovního. Není jasné, kde přesně a kdy bylo video pořízeno.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Veřejností otřásá VIDEO biskupa s dítětem: Tohle je nejbrutálnější křest, jaký jsme kdy viděli!

Ve škole se šíří zvláštní choroba. Aby studentky nemoci zbavili, donutili je k ohavným praktikám!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz