Omluva

Krajčovi přestala fungovat půlka těla! Kapela musela zrušit koncert

Krajčovi přestala fungovat půlka těla! Kapela musela zrušit koncert
Zdroj: Profimedia

Kapela Kryštof musela v sobotu zrušit plánovaný koncert v Hniezdnem. Fanouškům se frontman skupiny Richard Krajčo omluvil s tím, že mu skříplý nerv dočasně znehybnil půlku těla, a není tak možné, aby vystupoval.

"Dámy a pánové, bratia a sestry v Hniezdnom ... je mi líto, že k vám dnes nemůžeme dorazit. Včera odpoledne ovšem půlka mého těla, díky skříplým nervům v ... tam ... přestala fungovat a díky fyzioterapeutům se dnes mohu sice na nohy postavit, ale to je tak vše, co zmůžu," omlouval se fanouškům prostřednictvím sociálních sítí zpěvák skupiny Kryštof.

U Richarda Krajča není obvyklé, že by rušil koncerty. Bolest ho ale donutila udělat výjimku. "Mrzí mě to, protože se na každé hraní u vás těšíme. Ale ani v sedě by to dnes nebylo vlastně možné a koncert by neměl to, co mít má," dodal.

Související obsah

Fanoušky ale okamžitě ubezpečil, že na ně myslí a rozhodně je nehodlá zklamat. "Věřím, že vám to vynahradíme . Nezlobte se, tentokrát to zdraví nedovolilo. Užijte si skvělou KATARÍNA KNECHTOVÁ (official), které i tímto děkujeme za pomoc. Mějte se hezky a já mířím opět pod ruce odborníků a pak na vyhřívanou dečku do postele," upozornil Krajčo.

Lidé si tak sice na vystoupení známé kapely budou muset nějakou dobu počkat, Krajčovi ale přejí brzké uzdravení. "Odpočívej, taky to potřebuješ, mysli na zdraví. Ať jsi brzy fit," vzkázala třeba Anička. "Znám to z vlastní zkušenosti, odpočiň si Richarde, s tou bolestí se to fakt nedá...všechno doženeš a těšíme se," přidala se Mirka.

Související obsah

A podobných povzbuzujích zpráv má kapela na sociální síti mnohem více. Aby se dal zpěvák co nejdříve dohromady, bude nyní velmi důležité. Naplánovaných koncertů má kapela totiž mnohem více. Začátkem července navíc odstartují Kryštof Kempy, které jsou u fanoušků velmi oblíbené.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz