Richard Krajčo

Krajčo o nefungující půlce těla: Co bude s koncerty a jak je na tom?

Krajčo o nefungující půlce těla: Co bude s koncerty a jak je na tom?
Zdroj: Profimedia

Frontman kapely Kryštof, který musel v sobotu nečekaně zrušit koncert kvůli skříplému nervu v kostrči, je na tom zdravotně už mnohem lépe. Richard Krajčo necítil polovinu těla, nyní už ale opět chodí a těší se na nadcházející koncerty.

Zpěvák skupiny Kryštof se fanouškům omluvil za zrušený sobotní koncert jen pár hodin před jeho konáním. "Dámy a pánové, bratia a sestry v Hniezdnom ... je mi líto, že k vám dnes nemůžeme dorazit. Včera odpoledne ovšem půlka mého těla, díky skříplým nervům v ... tam ... přestala fungovat a díky fyzioterapeutům se dnes mohu sice na nohy postavit, ale to je tak vše, co zmůžu," vysvětloval.

Protože u Richarda Krajča není obvyklé, že by rušil koncerty, okamžitě se začalo spekulovat nad tím, jestli jsou v ohrožení i ty nadcházející. Zpěvák ale ubezpečil, že není důvod k panice.

Související obsah

"Nebojte, už je mi lépe... mnohem lépe, má fyzioterapeutka a léčitelka Janička umí zázraky :-)  a tak ... se můžu začít brutálně těšit :-) už třetí ročník !!! Bude od nás nejvymazlenější ... už za 11 dní to vypukne !!!" komentoval v pondělí Krajčo blížící se Kryštof Kempy.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz