Smrt

Detaily tragédie v Ostravě: Dívka (†9) plakala, po pádu ještě žila

Ostravou ve čtvrtek v podvečer otřásla tragédie. Muž (†28) tady vyskočil z okna s devítiletou dívenkou. Šlo o bratra se sestrou a ani příbuzní si nedokážou vysvětlit, co se mohlo stát.

Měla před sebou dva měsíce zasloužených prázdnin, devítiletá školačka z Ostravy si už ale nedošla ani pro vysvědčení. Ve čtvrtek v podvečer šla se svým bratrem na návštěvu ke své další sestře, tam za tragických okolností zemřela.

Stále není jasné, jak k neštěstí došlo. Nejdřív se mluvilo o tom, že muž holčičku z okna vyhodil a pak skočil za ní, jiní svědkové ale uvedli, že ve chvíli, kdy z okna skočil, měl sestru v náručí. Policie případ vyšetřuje jako vraždu.

Rodina si nedokáže vysvětlit, co muže k činu vedlo. "Brácha neměl psychické problémy, ani nebral drogy a nepil. Sestru měl moc rád," popsal pro Blesk.cz bratr obou zemřelých.

Související obsah

Podle svědkyně držel muž dívku v náručí, údajně plakala. Informovala o tom FTV Prima. Dívenka měla dopadnout na betonovou rampu a ještě nějakou dobu prý žila. Bratr po nárazu do zábradlí zemřel okamžitě.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz