Letní interview

Krpálek se vykrmuje do ideální váhy. Žena vaří dobře, chválí ji

Hostem nové epizody pořadu Letní interview s Michaelou Šmídovou byl známý český zápasník-judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek. Ten se v pořadu objevil společně se svou manželkou i dětmi. Jak se mu v současné době daří a co ho čeká?

Lukáš Krpálek moc volného času během léta nemá. Tradičně ho věnuje intenzívní přípravě na vrchol sezóny, kterým je letos mistrovství světa. „Letos je trochu posunuté až na září, takže teď v červenci je ještě trochu čas,“ říká olympijský šampion, kterému se před několika týdny narodil druhý potomek.

K Toníkovi přibyla dcera Mariánka. A manželka Eva ho hned doplňuje: „Teď po Evropě to bylo dobré. Ale v úterý odlétá na dva týdny do Japonska, tak uvidíme, jak to budu sama zvládat.“

Příprava na šampionát pro Krpálka letos znamená i nabrat hmotnost. Do ideálu mu podle vlastních slov chybí asi sedm kilogramů. „Musím ženu pochválit, že mi vaří výborně,“ usmál se Lukáš.

Doporučili by Krpálkovi jiným rodičům, aby se věnovalo jejich dítě judu, a bude se prát i jejich syn Toník? Jak vypadá hubnutí do závodní váhy a naopak následné přibírání? Celý rozhovor s Lukášem a Evou Krpálkovými najdete na Novaplus.cz.
 

TN.cz

K tématu Letní interview

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz