Masturbace

Zklamaný muž nenašel nudapláž pro gaye, tak onanoval v tramvaji

Zklamaný muž nenašel nudapláž pro gaye, tak onanoval v tramvaji
Zdroj: Městská policie Plzeň

Perný víkend mají za sebou strážníci v Plzni. Kromě několika opilců řešili i devianta, který se uspokojoval v tramvaji. Pro svůj čin měl netradiční vysvětlení. Prý přijel navštívit nudapláž, kde se scházejí i homosexuálové, tu ale nenašel. V tramvaji ho ale vzrušilo, že se na něj díval jiný muž.

Devianta v tramvaji nahlásili plzeňským strážníkům v sobotu v půl sedmé večer. Podle oznamovatelů se měl kryjíc se batohem ukájet před dětmi. Strážníci jej na místě skutečně našli.

Zdroj: Městská policie Plzeň

"Třiačtyřicetiletý muž uvedl, že přijel do Plzně navštívit zdejší nuda pláž, kde se scházejí i gayové a zde se pobavit. Protože ale pláž nenašel, usedl do tramvaje a všiml si, že na něho kouká jiný muž, což ho sexuálně vzrušilo. Proto začal pod batohem onanovat," prozradila mluvčí plzeňských strážníků Veronika Kuchynková.

Strážníci muže, kterého podezřívají ze spáchání trestných činů, předali policistům, kteří s ním následně provedli další úkony. Jedním z nich byla i prohlídka batohu, v tom si muž vezl hromadu sexuálních pomůcek, kterými si chtěl výlet do západočeského města zpestřit.

Související obsah

Podle webu Krimi-Plzeň šlo o cizince původem z Ruska. V batohu měl mít vibrátory, anální kolík, dámské kalhotky a použité i nové kondomy. Cestu do Plzně na skvělou nudapláž mu měl doporučit kamarád.

vbo, TN.cz

K tématu Masturbace

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz