Tragédie na Plzeňsku! Honáka (†61) v ohradě ušlapali býci

Záchranáři, hasiči a policisté vyráželi v sobotu ráno do Ptenína na Plzeňsku. Jednoho z mužů, kteří na místním statku naháněli býky a jalovice, stádo ušlapalo. I přes veškerou snahu se jej záchranářům nepodařilo oživit.

Všechny složky Integrovaného záchranného systému vyrážely v sobotu ráno do obce Ptenín v Plzeňském kraji. Dva cizinci zde pracovali na farmě a naháněli stáda. Jeden z mužů měl na starosti jalovice, druhý pak býky.

Když se muž, který měl nahánět býky, nevracel, šel jej jeho kolega zkontrolovat a nalezl ho mrtvého. Podle informací Plzeňského deníku měli být mrtvý muž Bulhar.

"Společně se záchranáři museli policisté nejdříve odehnat stádo býků, a teprve poté mohli poskytnout první pomoc 61letému muži," prozradila policejní mluvčí Hana Rubášová.

Související obsah

Záchranáři se muže snažili resuscitovat, lékař ale musel konstatovat smrt. Příčiny tragédie vyšetřují kriminalisté.

"Případ si přebrali kriminalisté, kteří na místě zjišťují veškeré okolnosti této události. Ve věci bude nařízena soudní pitva.," prozradila mluvčí plzeňských policistů Rubášová.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz