Domácí

VIDEO: Řidič se řítil v protisměru a ujel od nehody! Hledá ho policie

V pátek ráno se po frekventované silnici I/35 ve směru od Liberce na Hodkovice řítil řidič v protisměru, nedaleko křižovatky na Jablonec ohrozil protijedoucího řidiče, který musel ve velké rychlosti strhnout řízení do boku a následně naboural. Auto v protisměru z místa nehody ujelo, pátrá po něm policie.

Přibližně 15 minut před šestou hodinou přijala tísňová linka hlášení o dopravní nehodě na silnici I/35, jejíž příčinou bylo vozidlo v protisměru.

"Dosud neustanovený řidič ohrozil svou jízdou v protisměru další účastníky silničního provozu. Svou jízdou v rychlém pruhu ve směru od Liberce na Hodkovice, v protisměru, nedaleko křižovatky na Jablonec ve stoupání na Jeřmanický kopec, ohrozil řidiče osobního automobilu, který byl nucen strhnout řízení, přičemž havaroval," popsal okolnosti nehody mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Reportáž TV NOVA:

Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění, kdyby ale řidič na poslední chvíli nestrhl řízení, mohl mít střet mnohem horší následky. Na záběrech z projíždějícího auta je vidět, jak se rychle jedoucímu autu v zatáčce objeví ve výhledu protijedoucí auto, řidič stihne zareagovat v posledních chvílích.

Související obsah

Policisté se kvůli vyšetřování obrací na ostatní účastníky silničního provozu, kteří protijedoucí vozidlo zaznamenali, aby se obrátili na linku 158, případně se mohou dostavit na služebnu dopravního inspektorátu policie v Liberci.

"Zároveň žádáme řidiče uvedeného vozidla (škoda octavia II, světle modré metalické barvy), který jel v protisměru, ať se přihlásí," apeloval Robovský.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz