Řecko

Z nevěsty je vdova: Brian žhavému peklu v Řecku bohužel neutekl

Z nevěsty je vdova: Brian žhavému peklu v Řecku bohužel neutekl
Zdroj: facebook

Z něvěsty Zoe, která si se svým novým manželem Brianem užívala líbánky, je už bohužel vdova. Brian totiž neunikl plamenům, které pohltily dovolenkovou destinaci blízko řeckých Athén. Tam se pár, původem z Irska, vydal na svou svatební cestu.

Podle původních informací byli novomanželé v době požáru v hotelu, nyní ale britský The Guardian uvedl, že byl pár v autě, když je obklopil požár a plameny muže a ženu rozdělily. Zoe utekla na pláž a utrpěla vážné popáleniny na hlavě a rukách, Brian se už ale nestihl zachránit.

"S hlubokým smutkem potvrzujeme smrt člena naší rodiny, Briana. V době, kdy truchlíme a kdy se Zoe zotavuje ze svých zranění, bychom ocenili, kdybyste respektovali naše soukromí," uvedla Brianova rodina v prohlášení. Smrt muže potvrdila také irská ambasáda v Řecku.

Související obsah

Novomanželé měli teprve pár dní po svatbě. Ta se konala 19. července. Ještě včera, pravděpodobně v nevědomí, gratulovali přátelé Brianovi a Zoe k sňatku na facebooku. "Briane, tvá nevěsta vypadala krásně," napsal jeden z jejich známých.

Kromě toho, že Brian pracoval ve finančním oddělení cateringové firmy, působil i jako dobrovolník-řidič pro zdravotní záchrannou službu v Dublinu. "Měl srdce na správném místě. Nikdy neodmítl pomoci druhému," řekl jeden z jeho kolegů.

Podívejte se na reportáž TV Nova o požárech v Řecku:

Rozsáhlé požáry v Řecku si vyžádaly už více než 80 obětí, přes 180 lidí je zraněných. Je možné, že počet mrtvých bude nadále stoupat. Mezi oběťmi jsou bohužel i velice malé děti.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz