Nevěra

Muž zjistil, že mu je manželka nevěrná. A ještě mu ukousla penis

Muž zjistil, že mu je manželka nevěrná. A ještě mu ukousla penis
Zdroj: Thinkstockphotos

Na náboženský festival se své obci hned tak nezapomene pětapadesátiletý indický farmář Senthamarai. Při náboženském obřadu se jeho žena Jayanthi vzdálila s tím, že si potřebuje odskočit. Když se nevracela celou hodinu, šel jí manžel hledat. Načapal ji s milencem. Žena mu navíc při roztržce ukousla penis.

K napadení došlo v noci z neděle na pondělí v obci Thuraimoolai v okrese Vellore na jihu země. Pětapadesátiletý farmář Senthamarai se svou manželkou Jayanthi byl na náboženské slavnosti. Kolem půl druhé v noci se Jayanthi vzdálila s tím, že si potřebuje odskočit.

Když se nevracela už hodinu, vydal se jí její manžel hledat. Načapal ji ale v "kompromitující pozici" s jiným vesničanem, Dhatchanamoorthim, uvedl web Times of India.

Rozzuřený manžel vyhrožoval, že všem o mileneckém poměru Jayanthi a jejího milence řekne. Žena se bála, že je rozzuření vesničané ukamenují. Při potyčce spadly Senthamaraiovi kalhoty a jeho žena mu způsobila velmi bolestivé zranění.

"Zakousla se mu do penisu a kus mu ukousla. Pak s milencem utekli," řekl pro Times of India kriminalista, který případ vyšetřuje.

Související obsah

Muži poskytli první pomoc v nemocnici v nedalekém Vellore, pak jej převezli na kliniku ve města Čennaí. Je ve stabilizovaném stavu.

Ženu ve středu policisté zatkli a obvinili hned ze tří trestných činů – z obscénností na veřejnosti, ublížení na zdraví a z pokusu o vraždu. Policistům se k činu přiznala a na soud čeká ve vazbě ve Vellore.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz