Petr, kterého v Egyptě zabil žralok, po sobě nechal dvě dcery!

Petr, kterého v Egyptě zabil žralok, po sobě nechal dvě dcery!
Zdroj: Profimedia

Dvaačtyřicetiletý Petr, kterého minulý týden po skoku z mola zabil v egyptském letovisku Marsá Alam žralok, po sobě zanechal dvě nedospělé dcery. Jeho žena stejnému osudu unikla jen o fous.

Jak píše úterní Blesk, dvaačtyřicetiletý muž žil v malé vesničce v Bílých Karpatech na Zlínsku. Místní na něj vzpomínají jako na pohodového, pracovitého chlapa.

Paní Jitka deníku například řekla, že je jí vše líto a dělá si starosti, co teď bude se ženou mrtvého, která podle všeho chtěla do vody skočit hned po manželovi. Pár má navíc dvě dcery - jednu ve druhé a druhou v deváté třídě.

Další lidé z vesnice na Petra vzpomínají jako na nesmírně pracovitého člověka. "Byl vyučený automechanik, s tátou měli malý servis. Zrovna se chystali dělat novou fasádu," řekl Blesku jeden ze sousedů rodiny.

Související obsah

Matka mrtvého turisty se prý zhroutila, pozůstalí nechtějí případ komentovat.

Český turista v Egyptě zahynul v pátek těsně poté, co skočiil z mola do moře. Podle starosty Marsá Alamu byla smrt velmi rychlá, Petr prý zahynul hned po prvním kousnutí žralokových čelistí.

Podívejte se na reportáž TV Nova: 


ČTĚTE TAKÉ:

Někdo se topí? Nepanikařte a jednejte, život zachrání i obyčejná petlahev
4 rady, díky kterým se snáz vypořádáte s odchodem blízkého člověka

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz