Napadení

Brutální útok na koupališti v Dubí: Policie obvinila mladou ženu!

Brutální útok na koupališti v Dubí: Policie obvinila mladou ženu!
Zdroj: facebook

Až tři roky za mřížemi hrozí ženě (26), která podle policie v úterý bezdůvodně zaútočila na návštěvnici na koupališti v Dubí. Při incidentu měl k úrazu přijít i muž, který se napadené ženy zastal. Vyšetřovatelé Tepličanku obvinili z výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel i jednotlivci.

Úterní potyčka mezi dvěma ženami na koupališti v Dubí má dohru. "Vyšetřovatel teplické policie obvinil na základě provedeného šetření z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci 26letou ženu z Teplic," sdělila mluvčí policie Ludmila Světláková.

Ta podle policie nejprve návštěvnici nadávala, pak ji napadla i fyzicky. "Měla ji opakovaně udeřit a tahat za vlasy. Napadené ženy se zastal mladý muž, který následně čelil útokům skupiny osob a ránu vyinkasoval i od obviněné," dodala mluvčí.

Mladík skončil s několika stehy a podlitinami v obličeji. Lidé ho nyní oslavují jako hrdinu. A svého příbuzného vychvaluje i jeho švagr. Co všechno o mladíkovi prozradil, se dočtete zde.

Jak incident odstartoval

Podle svědků incident na koupališti odstartovalo nevhodné chování dítěte jedné z žen. To mělo začít topit tříletou holčičku. "Jedno romské dítě začalo topit dítě takzvaně bílé. Matka bílého dítěte přiskočila, dítě, co topilo její dítě, chytla, odstrčila a zvedla svoje dítě. A tím to mělo skončit. Bohužel neskončilo," posal jeden ze svědků.

Související obsah

Starosta města později upřesnil, že napadené dívenky se ve skutečnosti zastala matka jiného dítěte, která byla zrovna poblíž. "Holčičce pomohla z vody a neukázněné dítě začala napomínat. To zaregistrovala matka tohoto dítěte a začala napadat nejdříve slovně a pak i fyzicky matku, která holčičce pomohla," sdělil Petr Pípal.

Policie nyní vyzývá případné další návštěvníky, kteří u incidentu byli, aby se ozvali na linku 158. "Policie uvítá i případná videa či fotografie, pokud někdo incident zachytil," sdělila mluvčí. "Tepličanka je stíhána na svobodě a za tato jednání jí hrozí až tříletý trest odnětí svobody," dodala.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz