Pálení

Jste trapní udavači, rozohnil se poslanec kvůli pálení trenek!

Jste trapní udavači, rozohnil se poslanec kvůli pálení trenek!
Zdroj: ČTK

Komunistického poslance Zdeňka Ondráčka doběla rozpálili "udavači", kteří si stěžovali na nedávný happening, při kterém prezident Miloš Zeman spálil obří červené trenýrky, které skupina Ztohoven před časem vyvěsila na Hradě. Hradu hrozí až padesátitisícová pokuta.

"Ptám se, kolik správních řízení zahájila tatáž inspekce za pálení čarodějnic? Myslím, že jen 30. dubna jich u nás rok co rok shoří několik tisíc. A často jsou oblečeny více než jen do trenýrek," zamýšlí se na své facebookové stránce Zdeněk Ondráček.

A okamžitě přispěchal na obranu hlavy státu. "Kdo chce psa (pana prezidenta) bít, ten si hůl (důvod) vždy najde. Za sebe říkám: Jste trapní a ještě k tomu udavači!!!," rozčiluje se zákonodárce.

Pod poslancovým příspěvkem se okamžitě rozhořela ostrá debata. Zatímco část diskutujících s Ondráčkem souhlasí a pálení obřích červených trenek schvaluje, narozdíl od případné pokuty, která za to může padnout, jiní poslance kritizují za populistické "vaření polívčičky".

Související obsah

"Jestli si tady někdo vaří polívčičku, tak leda udavači z Pražské kavárny nebo stoupenci DemoŽumpy, kteří vědí, že se tak zase dostanou do médií," kontroval Ondráček.

Poslanec se obecně ostrých prohlášení na svém facebookovém profilu nebojí. Nedávno vyvolal rozruch, když se vyjádřil ke kauze, při níž se v bistru v Hradci Králové přiotrávily desítky lidí.

Ondráček napsal, že jídlo mohl někdo otrávit schválně a nasypat do něj jed. Po posměchu příspěvek ze stránky zmizel.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz