Rytmus

Rytmus rozsekl diskuzi ohledně rozchodu. Opřel se do Čechů

Rytmus rozsekl diskuzi ohledně rozchodu. Opřel se do Čechů
Zdroj: Instagram

Komentář českého fanouška Dary Rolins na instagramu nadzvedl slovenského rappera Rytmuse. Ten mu s velkou chutí odpověděl a opřel se přitom i do Čechů.

Dara Rolins a Rytmus oznámili svůj rozchod už v březnu letošního roku. Nedlouho poté vyšel najevo i vztah slovenského rappera a moderátorky SuperStar Jasminy Alagič. 

Někteří lidé se ale ještě s rozchodem slavného páru nesmířili. A jeden takový člověk se rozhodl napsat, co si myslí, pod jeden Rytmusův příspěvek. Na instagramovou roztržku upozornil web tvnoviny.sk.

"Ten pocit, když už nemusíš nic a našel si svůj nejvyšší bod na obloze," napsal Rytmus k videu, na kterém s Jasminou leží ve vodě na společné nafukovací matraci.

To se ale nelíbilo jednomu z uživatelů sociální sítě, který mu u videa zanechal komentář: "Ten pocit, když podvědomě víš, že kdybys neměl prachy a makal na benzince, tak tě tahle ani nepozdraví :D Ten pocit, když jsi pro Daru složil song a vyznával se... O této slečně jsi vlastně taky složil song, uhodneš který? :)))"

Související obsah

A Rytmus s odpovědí dlouho nečekal. A přestože se často tváří drsně, celkem v klidu uživateli vysvětlil, že život se kvůli rozchodu nezastaví. "Ten pocit, že prachy mám a ona také. Ten pocit, když ses zasekl v minulosti a nepřijímáš nic nového. Ten pocit, když se rozejdeš a do konce života zůstaneš sám a neexistuje, abys začal novou etapu," napsal Rytmus, který si ale neodpustil jedovatou poznámku o Češích: "Panebože, některých Čechů mi je tak líto," dodal.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRSNÁ SLOVA: Dara Rolins po letech řekla pravdu o dítěti s Rytmusem!

Rytmus znovu přitvrdil: Tahle slova budou Daru extrémně bolet! Nebo ne?

Rozchod! Takhle dávají muži kopačky
TEST: Nechala byste se živit od svého partnera?

kč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz