Znásilnění

"Kavalír" doprovodil ženu domů, pak ji měl znásilnit! Neznáte ho?

Pražští kriminalisté prosí o pomoc při pátrání po neznámém muži, který se v noci ze středy na čtvrtek v baru seznámil se ženou a později se ji pokusil znásilnit. Navíc jí zlomil čelist a nos.

"Poškozená se v noci ze středy na čtvrtek seznámila v baru v Bohnicích s mužem, se kterým se dala do řeči a vypili spolu dvě piva. Poškozená se přibližně po hodině konverzace rozloučila s tím, že už jde domů," popsal policejní mluvčí Jan Daněk.

Její nový známý se okamžitě nabídl, že ji doprovodí, aby nešla v noci sama. Před domem pak ženu poprosil, jestli si u ní nemůže odskočit.

"Když muž vyšel z toalety, tak na poškozenou nečekaně zaútočil, za vlasy ji odtáhl do ložnice a tam ji začal bít pěstí do obličeje. Přitom se ji pokusil i znásilnit, což se mu nepodařilo, poškozená se mu vysmekla a z bytu utekla. Z bytu pak utekl i podezřelý," doplnil Daněk.

Související obsah

Útok byl velmi brutální, napadená žena skončila s přeraženou čelistí a zlomeným nosem. "Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestných činů znásilnění ve stádiu pokusu a ublížení na zdraví, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi," ozřejmil Daněk.

Muž se ženě představil jako Rafik s tím, že je napůl Ukrajinec a napůl Armén původem z Donbaské oblasti. Také uvedl, že v České republice žije rok a půl a nyní bydlí s kamarády někde v Bohnicích. Podezřelý mluvil rusky.

ČTĚTE TAKÉ:

Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?
ZKUŠENOSTI ČTENÁŘEK: Jak může dopadnout rande naslepo?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz