USA

Babička řezala před domem kytky. Policie na ni použila paralyzér!

Babička řezala před domem kytky. Policie na ni použila paralyzér!
Zdroj: ENEX

Svérázným způsobem vyřešili neobvyklou situaci policisté v americkém Chatsworthu. Když uviděli 87letou babičku, která držela v ruce nůž, okamžitě ji vyhodnotili jako hrozbu. Když na jejich výzvy, aby nůž odhodila, nereagovala, použili proti ní paralyzér.

Martha Al-Bisharaová se podle policie dopustila přestupku a k tomu ještě nespolupracovala s policií. Zpacifikovala ji trojice mužů a skončila na stanici. Informují o tom tvnoviny.sk. Její rodina uvedla, že žena nerozumí anglicky a před domem pouze řezala pampelišky kuchyňským nožem.

"Žena s nožem v ruce představovala hrozbu a mohla policisty zranit," takové stanovisko k incidentu uvedla městská policie. Na místo prý dorazili potom, co jim někdo nahlásil, že se po ulici prochází žena s nožem.

Rodina seniorky si myslí, že zákrok policie nebyl nutný, mohli být trpělivější a vyřešit situaci lidsky. "Pro tři ozbrojené muže přece nemohla 87letá žena představovat nebezpečí," tvrdí rodina.

Související obsah

Martha je z incidentu stále v šoku. V policejní cele strávila dvě hodiny. Teď špatně spí a bojí se vycházet z domu. Rodina na policisty podala stížnost, kterou vyšetřuje interní audit.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz