Kristýna Leichtová

Babyboom pokračuje! Porodila i hvězda Comebacku Leichtová

Babyboom pokračuje! Porodila i hvězda Comebacku Leichtová
Zdroj: Profimedia

Herečka Kristýna Leichtová se ve 32 letech stala maminkou! Hvězda seriálu Comeback radostnou novinu oznámila na sociální síti. Novorozenou holčičku pojmenovala Dorotka.

"Alena, Jaroslav, Irena a Míša mají od 20:36 19. 8. 2018 společnou velkou věc. Stali se prarodiči," napsala Kristýna podle portálu Extra.cz na sociální síť. Nic dalšího neuvedla, pohlaví a jméno dítěte ale prozradil její tatínek Míša Leicht.

"Tak už jsem děda! Kristýna a Vojta mají Dorotku," napsal v neděli krátce před desátou večer člen kapely Cop na facebook.

Otcem miminka je 33letý Vojtěch Štěpánek, řezisér a šéf činohry Národního divadla moravskoslezského. Herečka se za ním čtyři měsíce před porodem přestěhovala z Prahy do Ostravy, kde pár rekonstruoval byt.


V neděli se narodil také syn moderátorky Terezy Jandové. Kráska, kterou znáte z Počasí a Ranních televizních novin, chlapečka pojmenovala Maxmilián. Na sociální síti zveřejnila jednu fotku, další ukázali ve Snídani s Novou její kolegové.

Související obsah

Ve stejný den porodila také herečka Michaela Tomešová alias Bětka z nováckého seriálu Ulice. Přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Jonáš. 18měsíčnímu Kristiánkovi tak přibyl mladší bratříček.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HÁDANKA: Poznáte hvězdu Comebacku na fotce z dětství? Taková to byla roztomilá holčička!

FOTO: Lexa z Comebacku všechny překvapil nádhernou manželkou. Strčí do kapsy všechny modelky!

Krutá pravda z porodnice: Toto je nejnebezpečnější hodina porodu!
Jak moc vás bude bolet porod? Známe snadný návod, který vám odpoví již předem

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz