Dara Rolins

Nečekané setkání Dary a Jasminy! Hned bylo jasné, jak to spolu mají

Nečekané setkání Dary a Jasminy! Hned bylo jasné, jak to spolu mají
Zdroj: Instagram

Současná a bývalá partnerka rappera Rytmuse se nečekaně setkaly. Bylo to poprvé od doby, kdy se Patrik Vrbovský rozešel s Darou Rolins a oznámil vztah s Jasminou Alagič. Kdo by si ale myslel, že si vjely do vlasů, mýlil by se.

Už půl roku plní přední stránky slovenských bulvárů fotky Dary Rolins, Rytmuse a Jasminy Alagič. Hvězdný pár se rozešel na konci března, rapper Patrik Vrbovský si ale rychle našel náhradu. S láskou k Jasmině se dlouho netajil a stále ji rád dává na odiv.

Fámy o tom, že si Dara s Jasminou nemůžou přijít na jméno, se rozšířily rychlostí blesku. Byly uveřitelné - kdo by taky chtěl vidět svého ex s novou přítelkyní jen několik týdnů po rozchodu. Když navíc Rytmus naznačoval, že nic podobného k jiné ženě zatím necítil...

Teď se ale ukázalo, že šlo opravdu jen o fámy. Dara s Jasminou se setkaly na Dni otevřených dveří TV Markíza. Náhodou se střetly v zákulisí, namísto odmeřených slov a vražedných pohledů se ale na sebe usmívaly a povídaly si jako staré kamarádky.

Související obsah

"Jsem moc ráda, že jsem měla možnost se s ní aspoň na chvíli vidět. Jeden pohled stačil na to, abychom si řekly, že je všechno v pořádku. To, co vytvořil bulvár, mě mrzelo. Nikdy jsem neměla pocit, že musíme mít špatné vztahy nebo bychom se měly obcházet," prozradila Jasmina pro portál markiza.sk.

Rozesmátou Daru a Jasminu, jak si předávají mikrofon, zachytili fotografové. Snímky vyzařují pohodu a nic nenaznačuje, že by se měly "nenávidět", jak tvrdily některé zdroje. Obě se naopak vyjádřily, že jedna druhé fandí.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dara Rolins

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz