Gérard Depardieu

Žena obvinila známého herce ze znásilnění, vyšetřování už běží!

Žena obvinila známého herce ze znásilnění, vyšetřování už běží!
Zdroj: Profimedia

Oblíbený francouzský herec Gérard Depardieu má pořádný průšvih. Představitel Obelixe či Cyrana z Bergeracu totiž čelí nařčení ze znásilnění a napadení se sexuálním podtextem. Obvinění vznesla dvaadvacetiletá žena.

"Úřad veřejného prokurátora v Paříži už zahájil předběžné vyšetřování na základě oznámení znásilnění a sexuálního útoku," cituje mluvčího pařížské prokuratury CNN.

Pokud prověřování ukáže, že na obviněních mladé ženy něco je, bude vyšetřování oblíbeného herce formálně zahájeno a vyšetřovatelé budou shánět další důkazy.

Hercův advokát Herve Temime se nechal slyšet, že Depardieu je obviněním šokován a "absolutně odmítá jakékoli napadení, znásilnění či jiný trestný čin."

Temime tvrdí, že má velmi silné důkazy, že se žádný trestný čin nestal a že podobný útok je přesným opakem osobnosti jeho klienta.

Související obsah

Udání mladá žena sepsala 27. srpna a 29. srpna dorazilo na pařížskou prokuraturu. Hercův advokát připustil, že Depardieu dotyčnou ženu zná, ale popírá, že by se s ním setkal ve dny, které jsou uvedené v trestním oznámení.

Čeští diváci si Gérarda Depardieu mohou pamatovat z hraných filmů o Asterixovi a Obelixovi, z komedií Zelená karta a Drž hubu! či z historického velkofilmu Muž se železnou maskou.

Herec se podobně jako například Steven Seagal přátelí s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, před pár lety získal ruské občanství.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Gérard Depardieu

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahovaly v sobotu u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Jednalo se o tramvaj č. 8. Řidič auta byl lehce zraněný," řekla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je mu 41 let, doplnila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Hasiči na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz