Domácí

Muž osahával dívky na strahovské koleji. Policie ukázala nové video

Pražští policisté stále pátrají po neznámém muži, který měl sexuálně napadat mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Dívkám se naštěstí podařilo utéct. V souvislosti s případem hledají policisté důležitého svědka, kterého se i přes intenzivní snažení ani po dalším týdnu nepodařilo vypátrat.

Ani po týdnu intenzivního pátrání neznají policisté totožnost útočníka, který osahával mladé dívky ubytované na strahovských kolejích. Dívkám se naštěstí podařilo utéct.

Díky zveřejnění případu se policii podařilo najít další záběry hledaného muže, který by mohl být důležitým svědkem v případu.

"Ale ani v tomto případě nejsou v dostatečné kvalitě. Policie přesto doufá, že by muže v teplákových kalhotech černé barvy s bílým lampasem po stranách mohl někdo poznat. Případné informace policisté rádi přijmou prostřednictvím tísňové linky 158," zveřejnila policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Hledaný muž se v pátek 25.8. pohyboval krátce po půl deváté ráno v ulici Vaníčkova a v prostoru autobusové zastávky MHD Koleje Strahov. Následně odjel autobusem číslo 143 směrem do centra.

Zdroj: Policie ČR

Popis hledaného muže:

• věk cca 30 let
• cca 183 centimetrů vysoké, štíhlé postavy
• tmavé vlasy
• oblečen do černých teplákových kalhot s bílým pruhem po stranách, trika s krátkým rukávem s bílo-modrými pruhy či kostkami
• na pravé ruce v oblasti lokte nalepenou bílou či světlou náplast
• během chůze výrazně napadal na pravou nohu
• při sobě měl černou ledvinku nebo tašku přes rameno
• budil dojem osoby, která je pod vlivem OPL nebo nemocná

Související obsah

"Policisté uvítají i případné svědectví dalších dívek a žen, které v této oblasti v posledních dnech nějakému sexuálnímu obtěžování čelily," dodala Zoulová.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz