Domácí

Vlaky na hlavním tahu se zastavily, na kolejích bylo nalezeno tělo

Vlaky na hlavním tahu se zastavily, na kolejích bylo nalezeno tělo
Zdroj: Mediafax

Železniční doprava na hlavním koridoru z Čech na Moravu se v sobotu večer zastavila kvůli nálezu těla v kolejišti poblíž Brandýsa nad Orlicí. Provoz byl obnoven po několika hodinách.

V sobotu přibližně od sedmi hodin večer se zastavila železniční doprava mezi Ústím nad Orlicí a Brandýsem nad Orlicí kvůli nálezu lidského těla.

Podle portálu Českých drah museli lidé počítat s 30 až 40 minutami zpoždění, dálková i regionální doprava byla od 19:46 vedena po jedné ze dvou traťových kolejí, krátce po deváté byl provoz zcela obnoven.

"Vlak railjet 375 "Zdeněk Fibich" bude v úseku Kolín - Brno hl.n. veden po odklonové trase mimo stanice Pardubice hl.n. a Česká Třebová. Cestující do těchto stanic si vystoupí ve stanici Kolín, kde tento vlak dnes mimořádně zastaví. Cestující dále využijí nejbližší vhodný vlak," informuje dopravní podnik na svých stránkách.

Související obsah

Pendolino bylo z trati vráceno do stanice Ústí nad Orlicí, kde vyčkalo obnovení provozu.

Vlak EC 272 "Metropolitan" byl v úseku Brno hl.n. - Kolín veden po odklonové trase mimo stanice Česká Třebová a Pardubice hl.n.. Cestující do těchto stanic použijí nejbližší následný vlak railjet 372 "W. A. Mozart".
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz