Porod

Další slavná maminka! Hvězda Ulice Krejčíková porodila

Další slavná maminka! Hvězda Ulice Krejčíková porodila
Zdroj: TV Nova

Babyboom českých celebrit pokračuje! Další známá Češka se stala maminkou. Před pár dny porodila herečka Aneta Krejčíková, kterou diváci znají hlavně jako Gábinu Pumrovou v seriálu TV Nova Ulice.

Informaci o porodu mladé herečky potvrdil i oficiální web seriálu Ulice. Aneta Krejčíková porodila již minulý týden.

S partnerem Ondřejem Rančákem se už několik dní těší z malého synka. Jméno zatím herečka neprozradila, ale její kamarádka Patricie Solaříková tajemství neudržela. Reportéři eXtra.cz se jí zeptali, komu je miminko podobné. "Na tohle jsem hrozně blbá, Beníkovi je teprve pár dní. Je hrozně roztomilý a má takový dospělý výraz,“ prozradila herečka portálu.

V úterý oznámila narození potomka také hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková. Té se 24. srpna narodil syn Teodor.

Léto bylo z pohledu českých celebrit nesmírně plodné. V červenci se podruhé stala maminkou oštěpařka Barbora Špotáková. Dceru Stellu porodila také tenistka Nicole Vaidišová. Druhého potomka přivítala do rodiny herečka Jitka Čvančarová.

Související obsah

Dokonce už čtyřnásobnou maminkou se stala moderátorka Lejla Abbasová. Na začátku srpna porodily herečky z Comebacku Marie Doležalová a Kristýna Leichtová. Maminkou se stala i moderátorka Ranních Televizních novin a Počasí Tereza Jandová.

V srpnu přivedly na svět miminko také další herečka z ulice Míša Tomešová a modelka Adriana Sklenaříková.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz