Marie Doležalová

Je to epidemie! Porodila i herečka Doležalová, zvolila zvláštní jméno

Je to epidemie! Porodila i herečka Doležalová, zvolila zvláštní jméno
Zdroj: archiv Circus Brothers

Další hvězda seriálu Comeback oznámila narození dítěte! Marie Doležalová holčičku před světem dlouho tajila, porodila už začátkem srpna. Dceři spolu s partnerem Markem Zelinkou dali neobvyklé jméno.

Herečka přivedla holčičku na svět už 7. srpna. Den poté přitom na sociální síti zveřejnila fotku, kde má ještě těhotenské bříško. Dcera Doležalové a tanečníka Marka Zelinky dostala jméno Alfréda, oznámili to na instagramu.

Marie, kterou diváci Novy znají jako Sašu v seriálu Comeback, k fotkám přiložila také báseň. "Byl den a po něm druhý den a ono neví, že mezi těmi dny, kdy slunce vyšlo mezi mými stehny, poprvé svítalo, na svět, kde nadechla ses ty," zní poslední verše.

"V podolské porodnici jsme si trochu pobyli, protože bylo potřeba holčičku ještě sledovat, ale naštěstí jsme byli s nejlepší neonatologickou péčí a všem v porodnici patří obrovské poděkování," svěřila se Doležalová portálu idnes.cz.

V neděli přitom porodila i Mariina dlouholetá kamarádka Kristýna Leichtová, po jejímž boku v Comebacku hrála. Na svět přivedla holčičku, kterou s partnerem Vojtěchem Štěpánekm pojmenovali Dorotka.

Související obsah

Ve stejný den se stala maminkou také moderátorka Počasí a Ranních televizních novin Tereza Jandová. Její syn dostal jméno Maxmilián. A v neděli rodila i herečka Michaela Tomešová, chlapečka pojmenovala Jonáš. Po Kristiánovi je to její druhý syn.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Hvězda Comebacku Marie Doležalová ukázala fotku z dětství! Co říkáte na ten účes?

FOTO: Martin Dejdar ukázal konečně po synovi i dceru! Její podoba s otcem je opravdu zarážející

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz