Optická iluze

Plastický chirurg je zbytečný, na větší prsa stačí toto tričko! VIDEO

Plastický chirurg je zbytečný, na větší prsa stačí toto tričko! VIDEO
Zdroj: Thinkstockphotos

Optické iluze přicházejí v mnoha podobách a často se díky internetu šíří jako lavina. Nyní je hitem "kouzelné" tričko, které dokáže díky čtvercové síti natištěné vpředu vytvořit dokonalou iluzi bujného poprsí.

Zapomeňte na plastické chirurgy, push-up podpsenky a další fígle pro větší dekolt. Tak by mohl vypadat reklamní slogan pro tričko, které díky chytrému designu šálí lidský zrak a dokáže doslova ze vzduchu vyčarovat větší poprsí.

Krátké video, na němž je názorně vidět, jak snadno se dá zrak a mozek ošálit, je novým hitem internetu. Zpředu vnadná sexbomba, zboku dívka s o mnoho menšími prsy.

Řada diskutujících žen je z trička nadšená. "No, odteď se budou lidé asi ptát, proč mám na všech fotkách to samé tričko," píše jedna. "To je paráda. Prsa pro všechny!" raduje se jiná, píše Daily Mail.

Související obsah

Ne všichni ale mají radost. "Cítím se zrazený," zlobí se jiný diskutér. A další přispěchal s vtipem, který se před lety objevil i v seriálu Simpsonovi. "Tohle je ten nejhorší případ klamavé reklamy od mojí žaloby na film Nekonečný příběh."

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz