Malé lásky

Šokující dohra Lásek: Sylvin expřítel se zachoval jako hulvát

Šokující dohra Lásek: Sylvin expřítel se zachoval jako hulvát
Zdroj: TV Nova

Kdyby někdo ve třinácti Sylvě Bílé řekl, jaký život ji čeká, nejspíš by mu nevěřila. Narodily se jí tři děti, každé má s jiným mužem a ani jeden s rodinou nezůstal. Jak se mamince z Malých lásek daří dnes?

"Princ na bílém koni zatím nepřijel a asi ani dlouho nepřijede, protože nikoho nehledám. Takže si teď užívám děti. Až ten princ přijede, tak si myslím, že to poznám. Říká se, že ten pravý přijde v nečekanou chvíli," neztrácí naději Sylva.

O svém bývalém partnerovi si taky myslela, že je to princ. Když jsme ale přišla do jiného stavu, všechno bylo jinak. "Miminko nechtěl, ale já jsem se rozhodla, že si ho nechám, a odešla jsem od něho," vzpomínala.

A ke svému vlastnímu dítěti se nehlásí ani teď. "Když jsem žádala o alimenty, tvrdil, že není jeho. U soudu mu určili, že musí jít na testy. Přesto všechno nemá zájem a pořád tvrdí, že jeho není," posteskla si Sylva.

Související obsah

Proč jí bývalá tchyně říká, že je hloupá? Jak vychází s penězi? A proč se během rozhovoru rozplakala? Podívejte se na celý díl pořadu Jak se vede, malé lásky. Středeční díl Malých lásek si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Připomeňte si středeční díl Malých lásek:

Jak se vede, Malé lásky? Marie Dudová je opět těhotná! Jak je na tom miminko?

Jak se vede, Malé lásky? Rodinu Poppových zasáhla rok po natáčení smrt

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz