Královská svatba

Radost v královské rodině! Oznámili očekávanou novinu

Radost v královské rodině! Oznámili očekávanou novinu
Zdroj: facebook

Buckinghamský palác oznámil další královskou svatbu. O ruku lady Gabrielly Windsor požádal finančník Thomas Kingston, bývalý partner Pippy Middleton. Svá ano si řeknou nespíše na jaře příštího roku.

"Princ Michael z Kentu a princezna s potěšením oznamují zasnoubení své dcery lady Gabrielly Windsor s Thomasem Kingstonem. Zásnuby se uskutečnily v srpnu. Pan Kingston požádal o ruku na ostrově Sark," uvedl Buckinghamský palác v oficiálním prohlášení.

Lady Gabriella tvoří s úspěšným finančníkem pár už tři roky. Na svatbu má z hlediska královské rodiny nejvyšší čas - je jí 37 let. Pracuje jako ředitelka společnosti Branding Latin America, občasně píše pro magazín Hello, informuje portál Daily Mail.

Zdroj: Profimedia

Thomas Kingston je investiční makléř a řídí společnost Devonport Capital. V minulosti chodil také s Pippou Middleton, sestrou vévodkyně Kate a manželky prince Williama. Ta si loni v květnu vzala finančníka Jamese Matthewse, se kterým teď čeká dítě.

Související obsah

Otec Gabrielly je Michael z Kentu, bratranec královny Alžběty II. Jeho dcera se snaží vyhýbat pozornosti médií, svatba proto zřejmě bude bez účasti televizních kamer. Plánována je na jaro příštího roku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vévodkyně Meghan šokovala Brity! Přichystala pro ně obrovské překvapení. Koupit si ho můžete i vy!

TAJEMSTVÍ PROZRAZENO: Víte, proč Kate často nosí klobouky? Celé roky skrývá velkou vadu na kráse!

epa, TN.cz

K tématu Královská svatba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz