Cyklista

Cyklista srazil na chodníku malého kluka! Zvedl kolo a ujel

Cyklista v Českých Budějovicích při jízdě po chodníku srazil malého chlapce, z místa nehody pak ujel. Policisté po něm pátrají a prosí o pomoc případné svědky.

Nehoda se stala v úterý krátce po 15. hodině na autobusové zastávce v ulici Rudolfovská. "Z právě přijíždějícího autobusu linky č. 18, který na zastávce zastavil, vystoupil spolu s dalšími cestujícími i nezletilý chlapec," popsala policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Po chodníku jel zrovna cyklista, který chlapce srazil na zem. Sám přitom upadl, povalil také kolo. "Po chvíli se však zvedl a odjel směrem na Rudolfov a Vráto," doplnila Uhlířová. Zraněného chlapce převezli s lehkým zraněním záchranáři do nemocnice.

Související obsah

Po muži začali okamžitě pátrat přivolaní policisté. "Dle zjistěných informací se mělo jednat o muže ve věku 40 - 50 let, který má šedivé vlasy, v době nehody svázané do culíku. Na sobě měl červené tílko a světlé šortky. Pravděpodobně měl v uších sluchátka," dodala mluvčí.

Policisté teď žádají svědky, kteří by mohli cyklistu znát a doplnit jeho popis, aby se přihlásili. Nahlásit na policejní služebně nebo bezplatné lince 158 má možnost i sám viník nehody. "Za pomoc děkujeme," uzavřela Uhlířová.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz