Malé lásky

Bára čeká dítě s o 9 let mladším Adamem. Syn ztropí scénu! VIDEO

Už dnes se mohou diváci TV Nova těšit na další tři příběhy zrození nového života v dokureality Malé lásky. Mimo jiné budou sledovat narození holčičky Barboře a Adamovi, které dělí devítiletý rozdíl. Problém bude především s Bářiným synem Tadeášem.

Barbora (35) a Adam (26) společně čekají své první dítě. Mezi partnery je devítiletý rozdíl. Barbora má už sedmiletého Tadeáše, ten vyrůstal dlouhou dobu jen s maminkou a je na ni velmi fixovaný.

To, že bude mít sestřičku, je pro něj velmi frustrující. "Půl a kousek se netěším, zbytek těším. Bude mě otravovat s panenkama," prohlásí ještě před odjezdem do nemocnice. I tam ztropí menší scénu.

Několikrát se totiž rozpláče úzkostí, že bude miminko středem pozornosti. "Já se na ni moc netěším," svěřuje své obavy malý Tadeáš babičce, která rodinu doprovází. Ta se snaží Tadeáše uklidnit s tím, že ho rodiče určitě nepřestanou mít rádi.

Související obsah

Jak bude nakonec na sestřičku Tadeáš reagovat? To uvidíte už dnes večer od 21:35 na Nově! Pokud jste nestihli poslední díl Malých lásek, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz