Postřelení

Muž při airsoftu postřelil svého bratra! Nevěděl, že je zbraň pravá

V obci Milovice ve Středočeském kraji došlo v sobotu k postřelení jednoho z hráčů během airsoftové hry. Podle prvotních informací má dotyčný prostřelený hrudník. Podle policie šlo o nešťastnou náhodu, účastníci totiž nevěděli, že střílí pravou zbraní s ostrými náboji.

Podle infromací TV Nova by měl mít zraněný prostřelený hrudník. "Podle prvotních zpráv došlo v rámci airsoftové hry ke ztrátě doopravdické zbraně. Druhý zúčastněný ji sebral a vystřelil v domnění, že se jedná o airsoftovou zbraň," řekla pro TN.cz mluvčí středočeských policistů Petra Potočná.

"Postřelená osoba utrpěla vážné poranění hrudníku. V rámci intenzivní lékařské péče zajistili záchranáři dýchací cesty. Osoba byla připojená na umělou plicní ventilaci a poté převezená vrtulníkem do nemocnice v pražských Střešovicích," uvedla Petra Effenbergerová, mluvčí záchranné služby Středočeksého kraje. ČTK navíc uvedla, že podle neoficiálních informací měli být účastníky akce policisté. Informace TV Nova zase naznačují, že šlo o sourozence.


"Vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o nešťastnou náhodu," dodala Potočná s tím, že na místě pokračuje policejní vyšetřování.

Související obsah

Airsoft je moderní druh sportu, při kterém proti sobě hráči střílejí lehkými pistolemi. Jako náboje jim slouží plastové kuličky. Vzhledem připomínají airsoftové pistole reálné zbraně. V Milovicích je pro hraní airsoftu určený rozsáhlý areál na místě bývalého tankodromu.

Podívejte se na video, jak to vypadalo na místě činu:


 

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz