Domácí

Mladý cizinec hrozil z auta pistolí, pro své chování měl kuriózní výmluvu

Mladý cizinec hrozil z auta pistolí, pro své chování měl kuriózní výmluvu
Zdroj: Profimedia

Řidičku v Brně velmi vyděsilo chování mladého spolujezdce. Jela za vozidlem, ze kterého začaly létat odpadky. Když na něj zatroubila, zareagoval muž, který věci vyhazoval, tím, že vytáhl z okna pistoli a začal s ní mávat ve vzduchu. Celý incident vyrazila řešit policie, která zjistila, že jde o zbraň na kuličky. Cizinec měl pro své chování kuriózní výmluvu.

Nepříjemnou situaci zažila řidička osobního vozu při cestě přes Jundrov. Ta jela se svou devítiletou dcerou za autem, ze kterého začal spolujezdec vyhazovat odpadky.

"Protože jí tato situace přišla nebezpečná, z auta před ní totiž vylétla například i skleněná láhev, zatroubila na něj. Muž, který vyhazoval odpadky, na to reagoval naprosto nepochopitelně. Z okénka vytáhl pistoli a začal s ní mávat ve vzduchu ," popsal mluvčí policie David Chaloupka.

Vyděšená řidička zpomalila a okamžitě zavolala na policii. Ta vozidlo po chvíli vypátrala. Ukázalo se, že jde o zbraň na plastové kuličky, i tak si devatenáctiletý cizinec zadělal na pořádné problémy.

Související obsah

"Ve výslechu policistům uvedl, že má rád rapovou hudbu a chtěl se chovat stylově. Podezřelý je nyní z několika přestupků," doplnil Chaloupka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz