Václav Kočka

Klan Kočkových zažívá peklo! Zemřel i nejmladší Vašík (†6 dní)

Klan Kočkových zažívá peklo! Zemřel i nejmladší Vašík (†6 dní)
Zdroj: Blesk.cz

Smrt teprve šestidenního chlapečka, tragická nehoda Jana Kočky ml., trestní stíhání. Klan Kočkových zažívá jeden z nejčernějších roků, jaké pamatují. Navíc ztrácí vliv i na Matějské pouti, které až dosud dominovali.

Smutná historie kolotočářské rodiny Kočkových se začala psát na den přesně před deseti lety. Při křtu knihy expremiéra Jiřího Paroubka padly tři výstřely. Osudný večer nepřežil dědic impéria Václav Kočka ml. (†40). Po hádce ho zastřelil hoteliér Bohumír Ďuričko, který si za vraždu odpykal devět let.

Na svobodu se dostal loni v říjnu a od té doby stíhá rodinu Kočkových jedno neštěstí za druhým. Podle okolí rodiny jde o vůbec nejčernější rok, jaký kdy Kočkovi zažili! Píše o tom Blesk.cz.

První krutá rána přišla letos začátkem léta. Jana Kočku st. (52), bratra zavražděného Václava, policie obvinila z krácení daně. Viní ho z daňových úniků ve výši asi 144 milionů korun. Hrozí mu až deset let za mřížemi.

Související obsah

Přibližně ve stejné době postihla rodinu tragédie. Teprve šest dní po narození zemřel syn Václava Kočky nejmladšího (25) Vašík. A další smrt na sebe nenechala dlouho čekat. 28. září zemřel při nehodě na dálnici D11 Jan Kočka ml. (†28).

Podívejte se na reportáž o nehodě:

Aby toho nebylo málo, kromě rodinných tragédií zasáhly klan i obchodní potíže. Dlouhá léta byl Václav Kočka symbolem Matějské pouti, letos ale musel z pražského výstaviště odstranit nejen stálé atrakce, ale nebude už vlastnit ani stánky s občerstvením.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Václav Kočka

Důležité Události

Píše se na Deník.cz