Učitelka

Žák si to rozdával s učitelkou v autě! Odhalila je jeho máma

Žák si to rozdával s učitelkou v autě! Odhalila je jeho máma
Zdroj: facebook

Měla ho učit matematiku, místo toho se ale Erica Dinora Gomezová (23) rozhodla svého studenta (15) zasvětit do tajů anatomie. Teď ji viní ze sexuálního zneužívání dětí, hrozí jí 20 let ve vězení a musí zaplatit pokutu v přepočtu asi 1,67 milionu korun.

Erica, která teprve loni promovala, učila na Bowie High School v australském Austinu. S jedním ze studentů se ale sblížila víc, než je zdrávo. V pondělí ji kvůli zneužívání dětí zatkla policie. Píše o tom Daily Mail.

Na nic by se možná nepřišlo, kdyby maminka chlapce nezačala mít podezření. Když slyšela, že v neděli brzy ráno bouchly vchodové dveře, rozhodla se zjistit, co za tím stojí. V pokoji našla spát svého syna v oblečení, ve kterém přišel zvenku. Neváhala a prohledala mu telefon.

A nestačila se divit, jak peprné zprávy tam našla. Chlapec si je s učitelkou posílal prostřednictvím sociální sítě Snapchat. Erica si v nich pochvalovala, jakou zábavu si užili na zadním sedadle auta. V další stálo: "Zlato, dvakrát jsme si to rozdali v autě, nemůžu to dostat z hlavy!"

Související obsah

Učitelka i student se ke vztahu přiznali. Seznámili se v lednu, románek si ale prý začali až v srpnu. Za tu dobu měli sex údajně asi pětkrát. Učitelka okamžitě dostala výpověď a teď čeká, jaký trest jí udělí soud.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz