Tetování

Na oslavu těhotenství se nechala tetovat, o dítě kvůli tomu přišla

Na oslavu těhotenství se nechala tetovat, o dítě kvůli tomu přišla
Zdroj: Profimedia

Když se šestnáctiletá Luisa Fernanda Buitragová z Kolumbie dozvěděla, že je těhotná, chtěla tento okamžik zaznamenat. Napadlo ji, že si nechá potetovat pravé ňadro. Toto rozhodnutí však mělo katastrofální následky! Kvůli tetování totiž dívka o dítě přišla.

Po návštěvě tetovacího salonu se mladé ženě dostala do těla infekce a ta zasáhla míchu. V nemocnici museli lékaři dívce podávat silná antibiotika, jinak by zemřela. “Musela jsem brát hodně léků, kvůli tomu jsem ale potratila a přišla tak o svého synka,“ sdělila podle portálu Daily Mail Buitragová na sociálních sítích.


Tím to ovšem neskončilo. Kvůli infekcí poškozené míše už dívka nebude nikdy chodit. “Bylo to hodně těžké. Když jsem opustila nemocnici, potřebovala jsem pomoci, když jsem sesedala nebo nasedala na kolečkové křeslo. Ale moje maminka na to nebyla dost silná,“ popsala dívka.

Související obsah


Ještě ji čekají další lékařské zákroky, už teď má ale potíže zaplatit dřívější lékařské účty. Ty již přesáhly částku v přepočtu sto tisíc korun. Nyní se spolu se svými přáteli snaží najít cestu, jak náklady uhradit a vrátit se znovu do života.

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle raději nezkoušejte! Bolestivé TETOVÁNÍ vypálené sluncem je hazard se zdravím
Alergie po tetování může udeřit až za několik let

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz