Chrápání

Jednoduchý trik proti chrápání! Stačí obyčejný tenisový míček

Jednoduchý trik proti chrápání! Stačí obyčejný tenisový míček
Zdroj: Getty Images

Mučí vás partner nebo partnerka chrápáním? Nemůžete kvůli tomu spát? Stačí jednoduchý trik a váš vztah může být zachráněn!

Jak předejít otravnému chrápání? Stačí si přilepit tenisový míček zezadu na pyžamo. Míček vám pak nedovolí spát na zádech. V této poloze lidé chrápou nejčastěji. Tento způsob je ovšem složitější, než se může na první pohled zdát.


Tento nevšední postup navrhl portál NHS, což je největší britský portál o zdravotnictví. Jeden z redaktorů britského Guardianu se rozhodl trik s míčkem vyzkoušet. Mimo jiné i proto, že chápáním rušil svou drahou polovičku.

Související obsah


Už ale samotné přilepení míčku není nijak snadné. Nestačí žádná obvyklá kancelářská páska. Muž musel využít 50 milimetrovou průmyslovou pásku. Ale ani tak se míček na pyžamu neudržel celou noc.


A co takhle jej nalepit rovnou na holou kůži? To také nebyl úplně nejlepší způsob. Kvůli silné pásce se “pokusnému subjektu“ špatně dýchalo, ráno si navíc prožil drobná muka, když mu po odtržení pásky zůstaly na kůži široké rudé a citlivé pruhy.

Související obsah


Nakonec redaktorovi pomohla jeho přítelkyně. Míček dala na vrchní část pyžama z vnitřní strany, jako by jej látkou obalila a zvenku zajistila gumičkou. Na zádech oděvu tak vznikl jakýsi vak, z nějž se již míček nedostal.

Zdroj: TN.cz


A podle redaktora vše fungovalo, jak mělo. Akorát je potřeba mít dostatečně těsné oblečení, ideálně nějaké tričko, aby se míček hýbal co nejméně. “Problém vyřešen, vztah zachráněn,“ zní závěrečné hodnocení.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz