Muž

Stud ho vůbec netíží! Nahatý lovil mince v kašně, vytáhli ho strážníci

Svou mužnou krásu předvedl obyvatelům Brna nejmenovaný lovec mincí, který si “vydělával“ na živobytí ve vodách kašny Parnas na Zelném náměstí. Jeho tvrdá práce ale vyšla vniveč, strážníci mu vypsali mastnou pokutu. Celou situaci zachytily kamery.

Jednatřicetiletého muže si všimli pracovníci dohledového centra městské policie a zavolali hlídku strážníků. Ta náruživého lovce vyzvala, aby z kašny vylezl a urychleně se oblékl. Případ se stal ve středu dopoledne.


“Mezitím, co se oblékal, si muž ještě přihnul z plastové lahve plné vína. Strážníci mu proto sdělili podezření z přestupku proti městské vyhlášce, která pití alkoholu na veřejnosti zakazuje, a vypsali mu třítisícovou pokutu,“ sdělila mluvčí brněnských strážníků Tereza Kadrnožková.

Související obsah


Při oblékání muž městským policistům vysvětlil, co jej v druhé polovině října zavedlo do studených vod městské fontány. Ucítil prý šanci na rychle vydělanou hotovost, když si všiml, jak jeden z kolemjdoucích hodil do kašny kovovou padesátikorunu. Jelikož se však již dříve posilnil alkoholem, nebyl s těžbou drobných tak úspěšný, jak předpokládal.


Obnaženému lovci také hrozilo, že skončí na záchytce. Jeho kamarád, s nímž se seznámil při své dřívější návštěvě záchytky, se ale strážníkům nabídl, že se o něj postará, s čímž hlídka souhlasila.

Podívejte se na policejní záběry:

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz