Exhibicionismus

Kamery v Pardubicích zachytily naháče! V centru města zatančil

Vypadá to, že centrum Pardubic přitahuje exhibicionisty. A mohou to potvrdit i strážníci, kteří kontrolují městský kamerový systém - na něm totiž mají natočeného naháče, který pohoršoval kolemjdoucí.

Nově zrekonstruovaná třída Míru v centru města se nechtěně stává molem pro odvážná individua. Naposledy kamery zachytily muže, který nejenom že se úplně svlékl, ale ještě k tomu si zacvičil, zatančil a pak prý poškodil zaparkované auto.

"Muž vypověděl, že jel z Ostravy a do Pardubic se přijel odreagovat," řekla mluvčí pardubických strážníků Lucie Klementová.

A tak si muž sundal trenky, osvěžil to kreacemi z hodin tělovýchovy a zatančil u zdi. Lidé kolem byli pohoršeni, dva mužovi kamarádu se za něj zaručili, že ho odvedou do hotelu.

Související obsah

Naháče, který se bavil gymnastikou, strážníci ocenili pětisetkorunovou pokutou a zdá se, že u toho nezůstane. Svědci tvrdí, že měl ve vedlejší ulici ještě poškodit auto, a tak se případem bude nejspíš zabývat i státní policie. Jako důkaz dostane od strážníků celý videozáznam, kde rozhodně nebude jen mužův obličej.

Petr Brzek/ nor, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz