Zahraničí

DiCaprio prodává svůj první dům! Koupil ho za výplatu za Titanic

DiCaprio prodává svůj první dům! Koupil ho za výplatu za Titanic
Zdroj: Profimedia

Slavný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio prodává svůj dům, který si pořídil z výplaty za film Titanic. Dům má čtyři ložnice, čtyři koupelny a dokonce i výtah. Nachází se v luxusní rezidenční čtvrti v Los Angeles s výhledem na přehradu.

Pokud jste velikým fanouškem herce Leonarda DiCapria, je pro vás jeho dům ideální. Herec ho pořídil v roce 1999 za svou první výplatu z filmu Titanic, který ho proslavil, uvedl časopis WMagazine.

Dům se nachází v rezidenční čtvrti Silver Lake v americkém městě Los Angeles s výhledem na přehradu. Ve čtvrti žije také například herečka Rachel McAdams nebo herec Ryan Gosling.

Související obsah

V domě se nachází čtyři ložnice se čtyřmi koupelnami, které mají původní dlažby z roku 1931, kdy byl dům postaven. Zachován byl i nábytek v kuchyni. Dům má také výtah, což je v Los Angeles opravdová vzácnost. Součástí domu je i garáž pro tři auta.

Dům Leonarda DiCapria si můžete pořídit za 1,7 milionu dolarů (přes 38 milionů korun). Herec přitom svoji rezidenci v roce 1999 koupil za 769 500 dolarů (tedy 20 milionů korun).

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz