Domácí

Na Prachaticku smetla cisterna mladého řidiče. Nehodu nepřežil

Včera po půl osmé hodině večerní u obce Budilov na Prachaticku nedal třiatřicetiletý řidič přednost náklaďáku s cisternou. Vůz auto smetl a řidič následkům nehody na místě podlehl.

"Při nehodě se střetl řidič osobního vozidla značky Opel s nákladním automobilem," uvedla policejní mluvčí Lenka Krausová. "Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.“

Zdroj: Policie ČR

Mladému řidiči už bohužel pomoct nedokázali. Provoz na silnici byl až do pozdních nočních hodin zcela omezen. Podle informací policie řidič Opelu pravděpodobně nedal na křižovatce přednost nákladnímu autu, které jelo po hlavní silnici. "Přesnými příčinami a okolnostmi dopravní nehody se zabývají prachatičtí dopravní policisté," doplnila Krausová.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz