Domácí

Žena zemřela po pádu z okna! Policie řekla, jestli vyskočila sama

Žena zemřela po pádu z okna! Policie řekla, jestli vyskočila sama
Zdroj: Profimedia

V Hodoníně zemřela po pádu z okna starší žena. Jihomoravská policie už vyloučila cizí zavinění. Záchranáři v bytě, odkud žena vypadla, ošetřili ještě jednoho muže, který se psychicky zhroutil.

Neštěstí se stalo ve středu odpoledne na Velkomoravské ulici, uvedl web iDNES.cz. K případu okamžitě vyrazila policie i záchranáři. Ti už však neměli šanci ženu zachránit.

"Žena zemřela ještě před příjezdem záchranné služby. Už jsme jí nemohli pomoci,“ sdělila redakci TN.cz mluvčí jihomoravské záchranné služby Michaela Bothová.

Podle policie žena vypadla ze třetího patra. V bytě, odkud jednašedesátiletá žena vypadla, ošetřili zdravotníci jednoho muže. "Z důvodu akutní stresové reakce jsme ještě ošetřovali mladého muže. Byl převezen do kroměřížské léčebny,“ objasnila Bothová.

"Zatím zjištěné poznatky nasvědčují tomu, že za jednáním a smrtí této ženy nestojí žádná další osoba a pracujeme s verzí nešťasné události nebo sebevražedného úmyslu. Vyšetřování případu však pokračuje dále a policisté se jím zabývají," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Související obsah

Zprávy, které se šířily na sociálních sítích, že ženu někdo úmyslně z okna strčil, jsou podle policie mylné. 

V polovině září otřásla podobná tragédie městem jen pár kilometrů od Hodonína. Ve Veselí nad Moravou vypadl z okna teprve tříletý chlapeček. Svým zraněním i přes veškerou snahu záchranářů podlehl.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz