Tvoje tvář má známý hlas 5

To se povedlo! Proměna Révaie trvala hodiny, byl k nepoznání

To se povedlo! Proměna Révaie trvala hodiny, byl k nepoznání
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer pokračuje na obrazovkách televize Nova show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci budou mít možnost sledovat desátou epizodu, ve které opět uvidí dalších osm proměn.

Tentokrát maskéři odvedli dokonalou práci na herci Janu Révaiovi, který se divákům představí jako Inner Circle. Jeho proměna trvala několik hodin a výsledek byl dokonalý. Nikdo z jeho kolegů ani ostatních členů štábu nemohl poznat, kdo se pod maskou skrývá.

"Budu zpívat letní hit, reggae. Jsem z toho trochu nervózní, ale tak trošku doufám, že se schovám za masku a nějak to půjde," prozradil Jan Révai.

Kromě Jana Révaie diváci uvidí Terezu Maškovou, Jitku Schneiderovou, Roberta Jaškówa, Patrika Děrgela, Vojtu Drahokoupila, Michaelu Badinkovou a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.
 

Související obsah

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v neděli od 20:15 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz