Tvoje tvář má známý hlas

Tvář vrcholí! Kdo má našlápnuto do finále? PŘEHLED BODŮ

Tvář vrcholí! Kdo má našlápnuto do finále? PŘEHLED BODŮ
Zdroj: Nova.cz

Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas pomalu vrcholí. Už tuto sobotu se rozhodne o tom, která čtveřice soutěžících si to rozdá ve velkolepém finále. Jak si zatím vede váš favorit?

Deset týdnů už má za sebou oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas. Celá osmička naposledy vystoupí již tuto sobotu, čtyři soutěžící, kteří budou mít po tomto kole nejvyšší celkový počet bodů, postoupí do finále. Mezi nimi pak porota vybere jednoho, který vyhraje 150 tisíc korun pro jím vybranou nadaci.

Zatím nejlépe nakročeno k finále má Michaela Badinková, vítězka šestého dílu, kde ztvárnila legendární Arethu Franklin. Na záda jí dýchá Eva Burešová, která triumfovala v pátém kole jako Jennnifer Hudson.

Třetí příčka prozatím patří Patriku Děrgelovi, který zvítězil coby Pietro Spagnoli v osmém díle. Čtvrtá je Tereza Mašková, která už se na nejvyšší stupínek postavila dvakrát - v druhém kole jako Rihanna a v desátém kole jako Marika Gombitová.

Související obsah

Nic ale ještě není rozhodnuto! Podívejte se v tabulce, jak si vede váš favorit.

Podívejte se na rekapitulaci 9. dílu Tvoje tvář má známý hlas:

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste pozornými diváky Tváře?
Je to vůbec ona? Druhá tvář SuperStar Terezy Maškové

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz