Nehoda

Na D5 se srazily čtyři kamiony! Auta z korby zasypala dálnici!

V pondělí odpoledne se na dálnici D5 ve směru na Plzeň stala vážná dopravní nehoda, při které se srazily čtyři kamiony. Úsek je zcela neprůjezdný a tvoří se zde dlouhé kolony.

Nehoda se stala na šestém km poblíž Vysokého Újezdu ve Středočeském kraji. "Řidič jednoho z kamionů narazil do kolony náklaďáků stojících před ním," uvedla mluvčí policie Michaela Richterová. Dva lidé utrpěli lehká zranění.

Nehoda vážně zkomplikovala dopravu. Osobní auta, která v době nehody stála za náklaďáky, byla jedním pruhem puštěna, pak ale policisté dálnici plně uzavřeli - neprůjezdná by měla zůstat zhruba do 17 hodin.

Související obsah

"Bude to trvat ještě minimálně hodinu nebo dvě, než se úsek zprůjezdní. Doprava byla odkloněna přes Exit 5 km," řekla mluvčí policie Michaela Richterová. Na místě se tvoří dlouhé kolony a to i na objízdných trasách.

Uzavření dálnice má vliv i na provoz linky BUS 380 "Praha-Beroun." Ve směru na Beroun je zpoždění zhruba 40 minut. Uvedla to na Twitteru Pražská integrovaná doprava. Kolona na Pražském okruhu D0 sahá až k Lochkovskému tunelu.
 

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz